Podsumowanie roku 2018 i nowe wyzwania w 2019

Podsumowanie roku 2018 i nowe wyzwania w 2019

Rok 2018 z pewnością minął bardzo pracowicie. Nowi klienci, ciekawe projekty i wyzwania, w minionym roku, pozwoliły mi na zdobycie nowego, cennego doświadczenia. Na rok 2019 patrzę ze spokojem i optymizmem, układając sobie plany w głowie.

Pomimo braku rewolucji czy jakiś znaczących zmian w moim życiu, przez ostatni rok zyskałam kilka ciekawych możliwości, np. korzystanie z programu Photoshop czy Sony Vegas do montażu wideo oraz bardziej wydajny komputer do pracy. Dzięki temu mogę pracować efektywniej realizując coraz lepsze projekty dla klientów. Opanowałam sprawną obsługę nowego panelu Google Ads, który przez wiele miesięcy był dla mnie udręką i gdy tylko mogłam przełączałam się na starą wersję, która moim zdaniem była lepsza, bardziej intuicyjna. Jednak po wprowadzeniu przez Google paru usprawnień oraz konieczności korzystania z nowej wersji, w końcu przyzwyczaiłam się do nowego interface’u.

Pojawienie się nowego i bardzo wymagającego klienta z branży meblowej, to było dla mnie ciekawe wyzwanie. Pozwoliło mi na poznanie tej branży, realizację kreatywnych i wymagających kampanii reklamowych Facebook Ads oraz Google Ads. Miałam także okazję współpracować przy tworzeniu stron internetowych, w tym jedna z nich to był blog kulinarny.

W ostatnich miesiącach 2018, powróciłam do nauki języków. Głównie szlifuję angielski, wspomagając się posiadanymi materiałami, czytając artykuły w tym języku i słuchając jak najwięcej. W międzyczasie poznaję nowe słowa z języka hiszpańskiego. O polecanych, darmowych źródłach do nauki języków (angielski, hiszpański) pisałam już kiedyś tu -> Jak uczyć się angielskiego i hiszpańskiego nie płacąc za lekcje?

W tym roku chcę bardziej opanować Photoshopa (bo mam dostęp do tego programu w pracy) oraz udoskonalać się w prowadzeniu jeszcze efektywniejszych i bardziej zaawansowanych kampanii Google Ads. Z pewnością nie porzucę zamiłowania do fotografii. Chcę robić jeszcze więcej zdjęć. Blog Kariera na Szpilkach, z pewnością będzie się rozwijał, ale w jakim tempie, to będzie zależne od natłoku pracy z jaką się spotkam w nowym roku – ciężko to w tej chwili oszacować. O ile życie nie pokrzyżuje planów zamierzam w tym roku wybrać się na konkretne wakacje, ponieważ w 2018 nie udało się.

Życzę samych sukcesów w nowym roku oraz zdrowia i pogody ducha, bo to podstawa dobrego życia. 🙂

Dodaj komentarz