Wywiad z Magdą, blogerką KIKI Lifestyle

Wywiad z blogerką KIKI Lifestyle

Poznajcie Magdę, blogerkę z Bydgoszczy, dziewczynę z pasją, której nie brakuje kreatywności oraz pozytywnej energii. Magda jest studentką trzeciego roku Innowacyjności i Zarządzania sferą publiczną. Blogerką jest nie od dziś, lecz od niedawna prowadzi bloga lifestylowego, pod nazwą KIKI Lifestyle. Wcześniej prowadziła bloga kosmetycznego wraz z przyjaciółką. Magda ma wiele zainteresowań, dlatego chcąc spełniać swoje pasje i realizować własne pomysły, postanowiła rozpocząć przygodę z blogiem KIKI Lifestyle.

Kiedy rozpoczęła się Twoja pierwsza przygoda z blogowaniem?

W październiku 2016 roku założyłam pierwszego bloga. Był to typowy blog kosmetyczny. Zorganizowałam tam 3 konkursy co dało mi wielką satysfakcję i energię do kontynuowania wpisów. Ze względu na ograniczony zakres tematyczny, postanowiłam utworzyć własnego bloga w styczniu tego roku. Jest to nowy blog, ale widzę już jak zyskuje na sile i jakie tworzy się wokół niego zainteresowanie. Zauważam też moich fanów, którzy są ze mną od początku.

Czym jest dla Ciebie blog KiKi Lifestyle?

Mój blog jest dla mnie odskocznią od życia codziennego. Daje mi ogromną satysfakcję i radość. Przede wszystkim, gdy dostaję wiele pytań i komentarzy na temat wpisu. Mam wiele znajomych blogerek, z którymi organizuję konkursy. Tworzymy grupę wsparcia i wymieniamy się opiniami. Dzięki niemu poznałam dużo ludzi, gdzie każdy daje coś od siebie. Każdy z nas ma swoją historię i swoje doświadczenia, które przekazuje innym.

Jakie są Twoje plany związane z blogiem?

Wpisy w większości są związane z kosmetykami. Jest to moja pasja i chcę przekazywać swoją wiedzę innym. Lubię pomagać ludziom i służyć innym radą, dlatego przeważać będą recenzje. Spodziewać się można opinii książkowych, fotorelacji z podróży, polecanych filmów, wydarzeń w których brałam udział. Lubię także gotować, więc pojawiać się będą także posty z przepisami, które modyfikuję bądź tworzę sama. Dzielenie się moją wiedzą i doświadczeniami jest głównym założeniem.

Co lub kto inspiruje Cię w świecie blogowym?

Inspirują mnie inne blogerki, bądź blogerzy. To jak szybko i łatwo można nawiązać kontakt z kimkolwiek z blogosfery. Największą moją motywacją są oczywiście czytelnicy i obserwatorzy kanałów społecznościowych. Daje mi to pozytywną energię, którą wykorzystuję do pisania jeszcze większej ilości postów i recenzji.

Jakie są Twoje największe wyzwania jako blogerki?

Najtrudniejsze jest w moim przypadku zainteresowanie czytelnika, bo ludzie dzielą się na tych, którzy przeczytają tylko jeden post, zaobserwują bloga i są jego wiernymi fanami ale także na takich, którzy korzystają tylko z konkursów. Wiadomo, że każdy bloger chce mieć jak najwięcej swoich fanów. Ja natomiast skupiam się na dawaniu innym dobrych rad i szczerych opinii. Szczerość jest u mnie na pierwszym miejscu, dlatego blog zawiera także krytyczne recenzje.

Czym chciałabyś się zajmować się po ukończeniu studiów, tak zawodowo?

Mam wiele marzeń zawodowych. Najbardziej odpowiadała by mi branża kosmetyczna. Jest to jednak temat poboczny, ponieważ od początku idę drogą  kształcenia w kierunku reklamowym. Jest to obszerny zakres, w którym istnieje wiele powiązanych ze sobą zawodów. Na ta chwilę jest to mój priorytet. Ważnym elementem w pracy jest dla mnie kontakt z ludźmi.

Co daje Ci największe szczęście?

Osoby, które doceniają mnie i mój wysiłek. Nie ma nic lepszego niż ludzie, którzy chcą być z Tobą, ze względu na to jaka naprawdę jestem i doceniają moją szczerość.

Magdę możecie znaleźć również tu:

Facebookhttps://www.facebook.com/KIKILifestyleBlog

Instagramhttps://www.instagram.com/kiki_lifestyle_/

2 Replies to “Wywiad z Magdą, blogerką KIKI Lifestyle”

  1. Bardzo przyjemny wywiad! Z Magdą znam się „blogowo” i przyjemnie nam się rozmawia. Mnie też wciągnęła blogosfera na dobre. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz